fbpx
Trendy na rynku

Trendy na rynku

Coraz więcej personalizowanych mebli cieszy się zainteresowaniem klientów.

Globalizacja i automatyzacja procesów produkcyjnych, również w meblarstwie i stolarstwie, powoduje, że rynek coraz bardziej zalewają produkty wystandaryzowane, łatwe do złożenia, z prostych, tanich i co za tym idzie słabych jakościowo materiałów. Tego typu rozwiązania masowo proponują znane światowe sieci sklepów meblowych czy wyposażenia wnętrz.

Taka sytuacja powoduje jednak, że duża grupa Klientów coraz bardziej poszukuje zupełnie innych rozwiązań. Coraz częściej szukamy i wybieramy realizacje, które po pierwsze są wykonywane z materiałów naturalnych (drewno a nie płyta czy tektura), po drugie są jakimś odzwierciedleniem naszych marzeń, potrzeb, wyobrażeń, po trzecie wiemy, ze nikt inny nie będzie miał tego samego modelu.

Jednym z segmentów rynku meblarskiego i produktów personalizowanych odpowiadający na te oczekiwania i potrzeby jest segment stołów z żywicą epoksydową. Są to realizacje i rozwiązania odpowiadające ma każdy z wymienionych wyżej warunków i oczekiwań. Stoły z żywica są od samego początku do końca procesu ich produkcji, rozwiązaniem w pełni spersonalizowanym. Każdy element i etap realizacji jest odzwierciedleniem wyborów i potrzeb Klienta, jego planów, marzeń. Inwestorzy otrzymują produkt, który od samej koncepcji, poprzez wybór drewna, kolorów żywicy, elementów dodatkowych, które można zatopić w żywicy ,a przez to w stole, po wybór nóg i ich koloru, jest tylko i wyłącznie ich wyborem i spełnieniem ich wizji.

Takie podejście do Klienta i oferowanych rozwiązań pozwala nie dać się opanować wszechobecnej standaryzacji, bylejakości, produkcji masowej i niskiej jakości produktów

Call Now Button