fbpx
Idealny stół dla twojego domu

Stół to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Ciężko wyobrazić sobie przestrzeń mieszkalną bez miejsca, w którym możemy wygodnie zjeść posiłek – zwłaszcza jeśli dzielisz mieszkanie z rodziną lub innymi bliskimi osobami (tj. współlokatorzy przyjaciele). Przydatne są również stoliki kawowe, które pozwolą Ci spędzić przyjemny wieczór z gośćmi lub osobiście zrelaksować się z lampką wina w salonie. Sprawdź, jak wiele ciekawych propozycji znajdziesz w ofercie Drewno z Duszą.

Chcesz stworzyć fantastyczną przestrzeń z duszą o niepowtarzalnym charakterze? Drewniany stół z żywicy epoksydowej to opcja, dzięki której odmienisz wnętrze jadalni, salonu, gabinetu lub sypialni – w zależności od tego, gdzie dany drewniany stół z żywicy epoksydowej będzie wykorzystywany.

Stoliki kawowe dostosowane do Twoich potrzeb

Stolik kawowy

Stolik kawowy

Salon lub pokój dzienny to pomieszczenia, w których przyjmujemy gości i odpoczywamy po całym dniu obowiązków. Warto więc zadbać o odpowiednie warunki – zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Stoliki kawowe to definitywny must have, który pozwoli Ci mieć zawsze pod ręką ulubiony napój, książkę lub przydatne akcesoria. Dopasowanie go pod kątem rozmiaru i wysokości może mieć kluczowe znaczenie – dlatego stoły na wymiar mają tak duży wpływ na zadowolenie domowników.

Sprawdź stoły okrągłe do salonu, sypialni i gabinetów lub stoły loftowe / industrialne, które mieliśmy okazję dotychczas przygotowywać na specjalne zamówienie klientów Drewno z Duszą. 

Drewniane stoliki kawowe z żywicą epoksydową są także wspaniałą propozycją dla gabinetów i biur, w których potrzebujemy miejsca do przyjmowania klientów lub współpracowników. Wykorzystanie do tego celu propozycji stworzonych na indywidualne zamówienie, zagwarantuje Ci idealne dostosowanie mebli do odpowiedniego stylu wnętrza lub kolorystyki, z którą Twoja firma identyfikuje się w działaniach marketingowych.

Stoły dębowe tworzone na wymiar do jadalni

Stolik dębowy

Stolik dębowy

Szykujesz projekt jadalni, która będzie nie tylko elegancka, ale i niezawodna? Stoły na wymiar pomogą w przystosowaniu kącika jadalnego do metrażu i potrzeb. Jednym z ciekawych przykładów są stoły dębowe z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Dąb to twarde drewno o imponującej wytrzymałości i designie, który posiada swój wyjątkowy charakter. Przekonaj się o tym na własne oczy. 

Jesteś ciekaw, czy stoły loftowe / industrialne, ciężkie tradycyjne lub okrągłe sprawdzą się w aranżacji wnętrza Twojej nieruchomości?

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi realizacjami, które mieliśmy okazję przygotować na specjalne zamówienie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Call Now Button