fbpx
Do jakich wnętrz nadają się stoły z żywicą?

Do jakich wnętrz nadają się stoły z żywicą?

Częstym pytaniem, które pada z ust naszych potencjalnych Klientów jest „Czy do wszystkich wnętrz można dopasować stół z żywicą? Jeżeli nie to do jakich?”

To pytanie zawsze powoduje nasza radość, przez to że daje pole do przedstawienia Klientom tego, do jakiej przygody zapraszamy ich w momencie podjęcia decyzji o realizacji stołu.

I w tym momencie można już odpowiedzieć na zadane na początku pytania – TAK – stoły z żywicą można przygotować do każdego rodzaju i charakteru wnętrza. Możliwości jakie daje spersonalizowany proces przygotowania stołów z żywicą pozwalają dostosować każda realizację do potrzeb i marzeń Inwestorów. Począwszy od wyboru przeznaczenia stołu (jadalnia, salon, stół konferencyjny, stolik kawowy, konsola, stolik dziecięcy) poprzez wybór rodzaju drewna (egzotyczne czy europejskie, wyjątkowo twarde czy bardziej miękkie, brązowe, czarne czy może czerwone), wybór żywicy wraz z barwnikiem (paleta kolorów nieograniczona, kolory standardowe, metaliczne, półtransparnetne, fluorescencyjne) dobór nóg i ich koloru. Te wszystkie elementy pozwalają nam śmiało określić, że nie zajmujemy się produkcja stołów, tylko spełnianiem marzeń naszych Klientów o lepszym odpoczynku, spotkaniach ze znajomymi, prowadzeniu biznesu czy też wspólnej zabawie. Jesteśmy w stanie przygotować realizację pod każdy rodzaj pomieszczenia, przeznaczenie i wymagania naszych Klientów.

Call Now Button